Magyar
English
Deutsch
Espanol
Francais

Álláshirdetéseink

Nov 23. 2017

Műszakvezető Dél-Pesti Járműmosó telephelyek

Azonnali kezdéssel keresünk Dél-Pesti kamionmosóinkba

MŰSZAKVEZETŐ kollégákat.

Olyan, önmagára és környezetére igényes, határozott fellépésű munkatársat keresünk, aki megfelelő motívációval rendelkezik, tevékeny típus, emberek irányításában és műszaki-, számítógépes területen gyakorlata van. Önállóan képes elvezetni egy műszakot, igénye van a rendre és a rendezett körülményekre. Szükségesnek és fontosnak tartja az előrelépési és fejlődési lehetőségeket és ezért naponta képes tenni. Betartja a szabályokat, de véleményét, ötleteit folyamatosan megosztja feletteseivel.

Feladat:

- A kamionmosó egy műszakjának teljes irányítása

- A telephelyre a  műszakjába beosztott kollégák irányítása, betanítása, képzése

- Közvetlen részvétel a tisztítási munkákban

- A berendezések műszaki ellenőrzése és a hibák megelőzése, bejelentése

- Kisebb javítások elvégzése

- Alapanyagok rendelése

- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Minimum érettségi vizsga

- Kollégák vezetésében szerzett gyakorlat

- Műszaki ismeretek és gyakorlat

- Minimum B kategóriás vezetői engedély (Egyéb kategória előny!)

- Felhasználói szintű számítógépes tudás (Word, Excel, böngészők...)

- Önálló munkavégzés képessége

- Motíváció

Előnyt jelent:

- Idegen nyelv ismerete

- Műszaki területen szerzett iskolai végzettség/ gyakorlat

- Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

- Hasonló területen szerzett gyakorlat

- Nagy munkabíró képesség

- Koordinációs és szervező képesség

Amit nyújtunk:

- Kiemelt havi jövedelem

- A forgalom arányában bónusz

- Kellemes és lendületes munkahelyi légkör

- Képzések

- Gyors előrelépési lehetőségek

- Munkaruha

- Céges telefon és laptop

Fényképes bemutatkozó levelet és önéletrajzot az info@vedox.hu címre várjuk 2017. december 31-ig.

Jun 02. 2017

Junior Programozó

Programozói csapatunk bővítéséhez keresünk

JUNIOR PROGRAMOZÓ

kollégákat.

Új megközelítések és technológiai fejlesztések jellemzik munkáinkat legfőképpen a következő területeken:

Weoboldalak, webáruházak, ügyviteli rendszerek fejlesztése.

Kamerarendszerek és megfigyelőszoftverek innovatív megközelítése és kialakítása.

Gépek, berendezések távoli vezérlése és kontrollja.

A pozícióról részletesen:

Olyan, akár kezdő, vagy viszonylag kevés gyakorlattal, de az alapokkal már rendelkező jelentkezőket várunk, akik komoly kihívásokat jelentő projektekben akarnak dolgozni és folyamatosan tanulni szakértő kollégáinktól. Nyitottak az új technológiák fejlesztésére, szabaddá merik engedni a fantáziájukat és ezáltal hasznos, a felhasználó számára könnyedén kezelhető technológiákat alkotnak. Sikerorientált, motivált, magas munkabírású kollágákat keresünk, akik előrelépési lehetőségekben is gondolkodnak egy kreatív csapatban.

Munkavégzés helye: Elsődlegesen TÁVMUNKA (de a pályázó igénye szerint akár budapesti, vagy győri iroda)

Szakmai elvárások:

- Haladó HTML és HTML5-ös ismeretek
- Javascript, CSS3 ismeretek
- MYSQL, PHP ismeretek
- Objektum orientált gondolkodás
- Alapvető programozási ismeretek

- Reszponzív oldalak építésében szerzett tapasztalat
- SEO ismeretek
- Angol nyelvtudás

- Kreativitás

- Önálló munkavégzési képesség

- Motiváció

Amit kínálunk:

- Megbízható munkahely

- Kimagasló, részben hatékonysággal összefüggő biztos jövedelem

- Fiatalos és lendületes munkahelyi légkör (még távmunkában is)

- Nemzetközi fejlesztések

- Folyamatos szakmai képzések

- Önnálló, a cég érdekeivel összefüggő tanulmányok támogatása

Fényképes önéletrajzot az info@vedox.hu címre várjuk 2017. augusztus 31-ig.